четвер, 6 вересня 2018 р.

«СПОГАДИ ПРО ТЕ, ЯК ПРОЙШЛО ЛІТО В ДНЗ №64 «БАРВІНОК», АБО ЛІТО – СОНЯЧНА ПОРА, ЯКУ ЛЮБИТЬ ДІТВОРА!»


Літо – це завжди яскрава, сонячна, радісна, веселкова, гаряча пора пору, яку дуже полюбляють всі малюки. Адже влітку можна купатися в річці, морі, або басейні, засмагати на сонечку, довго гратися з друзями на прогулянці з друзями в різні ігри з водою та піском і т.ін. Малеча, що відвідує дошкільний навчальний заклад «Барвінок» - також не виняток! Літо 2018 року усім «барвінчатам» подарувало багато яскравих позитивних емоцій, радісних посмішок, теплих сонячних днів, багато фруктів та овочів.
Невід’ємною частиною у роботі вихователів ДНЗ влітку було загартування та оздоровлення дітей. Кожна група проводила оздоровчі та загартовуючі процедури як в приміщеннях,  так і на свіжому повітрі під час прогулянок. Це такі як: ранкова, денна гімнастики та гімнастика після сну, ходьба босоніж по траві, рівній, ребристій, кам’янистій поверхнях «Доріжки здоров’я», ігри з водою та піском, купання в басейні, рухливі ігри на свіжому повітрі, використання різних оздоровчих нетраційних технологій. Це все сприяло ефективному збагаченню дитячого організму корисними речовинами та покращенню їх здоров’я.
Нам хочеться, щоб наші дошкільнята завжди були веселими та, головне, здоровими! Тому одним із гасел нашого закладу є: «Бережемо та збагачуємо здоров’я нашого майбутнього покоління! Здоров’я дитини – багатство країни!».

Адміністрація ДНЗ  
  

Немає коментарів:

Дописати коментар