пʼятниця, 7 вересня 2018 р.

«САДОЧОК ДВЕРІ ВІДЧИНЯЄ – ДІТЕЙ РАДО ЗУСТРІЧАЄ!» (День Знань у ДНЗ №64)

 Ось і промайнуло літо, прийшла золота пора року – осінь. А початок осені завжди асоціюється з радісним, але і водночас, хвилюючим святом – Днем знань. Чому хвилюючим? Та тому що в цей день багато першачків ідуть перший раз до школи, а дошкільнят вперше ведуть до садочка батьки. Хтось іде зі сльозами на очах, а хтось з посмішкою на обличчі. Педагоги дошкільного навчального закладу № 64 «Барвінок» завжди радісно та по-теплому зустрічають малечу.
І ось, 3 вересня 2018 року наш заклад всіх дорослих та дітей запросив на День відкритих дверей «Садочок двері відчиняє – дітей радо зустрічає!». У цей день на малят чекали цікаві заняття під назвою «Садочок – рідний дім! Дружно й весело жити в нім!», на яких хтось відправлявся у веселі подорожі по групах, а до когось приходили в гості різні казкові герої. Діти з радістю знайомились один з одним та з працівниками ДНЗ, розповідали про себе та свою сімю. Вихователі виховували у дітей почуття дружби, згуртованості, колективізму. Після занять для всіх дошкільнят було проведено чудове свято «Ми – веселі «барвінчата», дружні хлопчики і дівчата!», на якому дітей розважали кумедні гості: Ведмедик та Ведмежатко, Котик, Курочка, Жабка та Лисичка. Всі глядачі з цікавістю та веселим настроєм спостерігали за грою артистів (вихователів ДНЗ). А вдячність для них виражали своїми гучними оплесками.  Дошкільнята гарно повеселилися, посміялися та отримали багато яскравих вражень.
Тож адміністрація ДНЗ №64 хоче привітати всіх з початок нового 2018-2019 навчального року та побажати всім педагогам сил, натхнення та творчих звершень у роботі, батькам – терпіння та впевнених кроків до співпраці з садочком, дітям – отримувати радість від дитинства!   

Паначова О.А., завідувач ДНЗ


Немає коментарів:

Дописати коментар