пʼятниця, 12 жовтня 2018 р.

СПРИТНІ, ДУЖІ КОЗАЧАТА - ВСІХ МИ БУДЕМ ЗАХИЩАТИ!


З 2014 року 14 жовтня в нашій країні відзначається свято День захисника України. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка (від 14 жовтня 2014 року №806/2014 "Про День захисника України") з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. 
 В дошкільному навчальному закладі № 64 вже стало доброю традицією проводити розвагу, присвячену цьому дню. І цей рік не став винятком.
11 жовтня 2018 року в садочку пройшла спортивно-музична розвага для дітей старшого дошкільного віку та їх батьків під назвою «Спритні, дужі козачата – всіх ми будем захищати!». Розвага проходила у вигляді змагань 2 команд: дошкільнята-хлопчики проти своїх татусів. У змаганнях брали учать 5 сімей. Естафети мали різний характер складності та сприяли перевірці різних фізичних якостей. Перевірялися вміння майбутніх та справжніх захисників бути швидкими, спритними, сильними, влучними, вміти долати перешкоди та ін. Всіх учасників активно підтримували вболівальники, які створювали теплу, дружню атмосферу та підбадьорювали усіх до перемоги! Як діти, так і їх батьки дуже старалися. Під час кожної естафети вони показували свою жагу до перемоги, але змагання закінчилися з нічийним рахунком, і все ж таки перемогла ДРУЖБА! Хлопчики були задоволені тим, що їх татусі приділити їм свою увагу, позмагалися з ними і провели разом вільний час. Адже це для дітей так важливо! І учасники, і вболівальники отримали велике задоволення від проведення такої чудової розваги.
Ми всі нащадки козацького роду і маємо цим пишатись! Тому не забуваємо своєї історії і пам’ятаємо її!
                                                                 
                                                                                                          Паначова О.А., завідувач ДНЗНемає коментарів:

Дописати коментар