Про нас

            «Барвінок» - це казка, «Барвінок» - це сад

                         

Для самих веселих й щасливих малят!Приємно усвідомити, що є такий садочок, де не згасає вогник    творчості 55 років, починаючи з 1962 року.
Дошкільний навчальний заклад 
№ 64 «Барвінок» очолює завідувач Паначова Олена Анатоліївна, вимоглива до себе і до членів колективу, доброзичлива і уважна до дітей та їх батьків.
Заклад обслуговує мікрорайон Ліски Заводського району.
У «Барвінку» 10 груп: звичайні групи, групи раннього віку, санаторні групи, спеціальні групи для дітей з вадами мовлення та інклюзивна група. Додаткових освітніх послуг у закладі немає.
У садочку лунає сміх  226 малюків.
Дошкільний навчальний заклад № 64 працює згідно Базового компонента дошкільної освіти, Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та Методичних рекомендацій до неї. Освітній процес у закладі здійснюється державною українською мовою. 

Метою всіх учасників освітнього процесу є створення у кожній групі родинного мікроклімату, зігрітого материнською любов’ю та турботою 26 творчих, ресурсних, мудрих педагогів. Важливу роль колектив закладу вбачає у формуванні національно-патріотичних почуттів у маленьких українців. 

Педагоги на заняттях, святах і в повсякденному житті ознайомлюють дітей з культурними  цінностями родини й народу, розвивають інтерес до народних традицій.
  Наш заклад з задоволенням    працює за проектом «Освіта для  сталого розвитку». Ми вважаємо,  що це важливий проект, який  допоможе нашим дітям зрозуміти,  що є межа бездумної експлуатації  ресурсів. Тому педагоги нашого  закладу вчать дітей бути  чемними, добрими, економно використовувати водні ресурси, енергоресурси, не викидати папір, з відповідальністю ставитися до природного довкілля.
Серед дошкільних навчальних закладів Заводського району дитячий садок «Барвінок» гідно посідає особливе місце за сучасні, яскраві, притаманні тільки йому заходи-родзинки, на яких, починаючи з раннього віку, діти разом з батьками співають, інсценують, беруть участь у конкурсах-іграх.


Гаслом роботи працівників «Барвінку» є вислів: «Виховуй дитину так, щоб у неї були цінності душі».


                                        Адреса: 54038, м.Миколаїв,вул. Крилова, буд. 7-б        
                          Телефони: (0512)34-00-30,(0512)34-01-51   e-mailbarvinok64@ukr.net


                             

Немає коментарів:

Дописати коментар